Azka Fitness Center
Sağlığınız profesyonel ellerde
Profesyonel ekibimiz ile sağlıklı bir bedene sahip olun…

2015 Türkiye Body Fitness Şampiyonu eğitmenimiz Gülten KILIÇ alışıla gelmişin dışında kişiye özel program uygulayarak sizleri fitness ile yeniden tanıştıracak.
Fitness Merkezi
Kişiye özel antreman sistemi ile formunu yakayalın

Forma girmeniz veya formunuzu kormanız için, kişiye özel programlar ile Personel Trainer eşliğinde birebir çalışabileceğiniz fitness merkezimiz ihtiyaş duyduğunuz tüm Fitness cihazlarıyla donatılmıştır. Fitness merkezimizde, pilaltes eğitimi, serbest ağırlıklar ve vücut geliştirme istasyonu ile spor yapma fırsatını size sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Geniş ve Ferah Ortam
Sağlıklı yaşamak için fırsatınız var
Fitness aynı zamanda sağlıklı yaşamak anlamında da kullanılabilir. Fit olan vücut orantılıdır ve sağlıklıdır. Hastalıklara karşı daha dirençlidir. Kas ve kemik yapısı oldukça sağlamdır. Tüm organlar gerektiği şekilde çalışır. Hatta ortalama verimliliğin üzerindedir. Dolayısıyla fit vücut daha sağlıklı ve iyi yaşarfitness

 

 

 

Vücudunuz spordan vazgeçemez
Bugün spora başlamanız için en iyi gün


Geldiğiniz andan itibaren metabolizma ölçümleriniz, mesleğiniz, yaşam tarzınız ve beslenme düzeniniz gibi önemli bilgiler alınarak size en uygun ve en verimli spor ve beslenme programı oluşturulur. Böylece, deneyimli eğitmenlerimizle birlikte hedeflerinizi ve o hedeflere ulaşmanızı sağlayacak yolu doğru belirlersiniz.

 

 

 

Kapalı Yüzme Havuzu
Dışarda havanın kaç derece olduğu önemli değil, burda sıcaklık hep aynı

Azka Otel Fitness Center bünyesinde istediğiniz her an kullanabileceğiniz, periyodik olarak kontrol edilen ph bakımları, ortam ısısı ve tüm hijyen stadartlarını en üst seviye kontrol ettiğimiz kapalı yüzme havumuz sabah 08:00 gece 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir.


 

 

Soyunma Odaları
Güvenliğiniz ve rahatınız bizim için önemlidir.


Azka Otel Fitness Center bünyesinde bulunan tüm soyunma odaları max. hijyeni ve güvenliği ön planda tutmuştur. Soyunma odalarındaki dolapların her biri şifreli kilit sistemi ile güvenlik altına alınmıştır.

Soyunma odalarında bulunan duşlar gün içersinde belirli saat aralıkların tekrar ve tekrar temizlenerek maksimum hijen düşünülmüştür.