Skip to main content

Fitness Center

Sağlığınız ve Formunuz Profesyonel Ellerde

Profesyonel ekibimiz ile sağlıklı bir bedene sahip olun… Eğitmenlerimiz ile birlikte  kişiye özel program uygulayarak sizleri fitness ile yeniden tanıştıracak.

Forma girmeniz veya formunuzu korumanız için, kişiye özel programlar ile Personel Trainer eşliğinde birebir çalışabileceğiniz fitness merkezimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm Fitness cihazlarıyla donatılmıştır. Fitness merkezimizde, pilaltes eğitimi, serbest ağırlıklar ve vücut geliştirme istasyonu ile spor yapma fırsatını size sunuyoruz.

KAPALI YÜZME HAVUZU

12 Ay Yüzmenin Keyfini Çıkarın

Dışarıda havanın kaç derece olduğu önemli değil, burada sıcaklık hep aynı…

Azka Otel Fitness Center bünyesinde istediğiniz her an kullanabileceğiniz, periyodik olarak kontrol edilen ph bakımları, ortam ısısı ve tüm hijyen standartlarını en üst seviye kontrol ettiğimiz kapalı yüzme havuzumuz sabah 08:00 gece 22:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm soyunma odaları max. hijyeni ve güvenliği ön planda tutmuştur. Soyunma odalarındaki dolapların her biri şifreli kilit sistemi ile güvenlik altına alınmıştır. Soyunma odalarında bulunan duşlar gün içerisinde belirli saat aralıkların tekrar ve tekrar temizlenerek maksimum hijyen düşünülmüştür.